10 jednoduchých triků, jak získat svého bývalého - bývalou zpět

17.04.2021

Váš partner vás opustil, ale vy ho chcete zpět? Pak byste neměli ztrácet čas a ihned začít strategicky přemýšlet nad jeho navrácením. Prozradíme vám, jaká pravidla dodržovat - a co v žádném případě nedělat.

Úvodní obrázek. Foto: Shutterstock.com
Úvodní obrázek. Foto: Shutterstock.com

"Je konec!" Pocit, že vás opustil partner, je jedním z nejhorších na světě. Nedokážete si ani představit, jak bude váš život pokračovat bez vašeho milovaného člověka? Zoufale se snažíte získat svého partnera zpět?

Nepropadejte panice, vaše šance jsou dobré. Koneckonců, váš partner se do vás zamiloval už dříve. Teď je na vás, abyste tyto city ve svém ex partnerovi nebo partnerce znovu probudili. S těmito deseti tipy máte velkou šanci na váš úspěšný milostný návrat.

1. opravdu chci svého bývalého partnera zpět?

Než se vrhnete na to, abyste získali svého bývalého nebo bývalou zpět, zastavte se a upřímně se sami sebe zeptejte: opravdu chci svoji ex lásku zpět, nebo se jen bojím, že zůstanu sám - sama? Pokud se posledních několik měsíců nebo dokonce let jen hádáte a křičíte na sebe, může být dobrý důvod udělat za tím tlustou čáru. S podváděním je to podobné: Pokud jeden z partnerů neměl jen úlet, ale skutečný románek, a to navíc v kruhu přátel nebo známých, obvykle už není cesty zpět. Pokud tomu tak není, nestojí vašemu milostnému návratu s bývalým partnerem nic v cestě.

2 Vystupte z role oběti: Neběhejte za ním nebo za ní!

Tím, že se s vámi partner nebo partnerka rozešel, změnil poměr sil mezi vámi. Jako opuštěná osoba jste nyní v pozici slabšího, takříkajíc v roli oběti, a tuto pozici musíte co nejdříve opustit. Pokud chcete, aby se vaše bývalá láska vrátila, musíte se za každou cenu zdržet dvou způsobů chování: Neběhejte za ním a okamžitě před ním přestaňte fňukat!

Není nic nepřitažlivějšího než dát druhému člověku najevo, že jste slabí a nevíte, jak si bez něj poradit. Nabídku "zůstat přáteli" byste měli přijmout pouze tehdy, pokud od druhého člověka nechcete nic víc. Znovu rozvíjet vášnivé milostné city na tomto základě je těžké a neustálá blízkost s bývalým partnerem vás bude jen trápit!

3. nemluvte špatně o svém bývalém partnerovi.

Lidé, kteří dostali kopačky, rychle reagují ublíženě. Vyprávět o bývalém(ou) - v nejhorším před společnými přáteli - je velmi hloupý nápad.

Představte si, že se vám ho podařilo získat zpět a pak mu přátelé řeknou o vašich nenávistných výrocích. To vás může rychle znovu rozdělit a třetí šance pro vaši lásku už nemusí být.

4. mít zavedenou strategii

Po rozchodu jsou vaše emoce jako na horské dráze. V jednu chvíli máte zlomené srdce a nevíte, co dělat, v další jste naštvaní a chcete své bývalé lásce udělat něco špatného, a pak přijdou malé okamžiky hrdosti, kdy se na svého ex nemůžete ani podívat. Kontaktování vašeho bývalého přítele/přítelkyně v každém z těchto okamžiků nálad by ho/ji pouze rozčílilo a dlouhodobě rozzlobilo. Proto je třeba vymyslet vhodnou strategii, která začíná přísnou politikou zákazu kontaktů.

5. nekontaktujte svého bývalého partnera

Mnohé věci se naučíte ocenit a vážit si, až když je už nemáte - stejně je to s láskou. Dejte svému bývalému šanci, aby se mu po vás stýskalo. Abyste toho dosáhli, musíte být nyní silní a začít dodržovat zásadu zákazu kontaktů.

Důležité je neoznamovat to předem nahlas a opravdu to vydržet alespoň tři týdny. Samozřejmě je to jiné, pokud se druhá osoba ozve jako první. Neignorujte ho/ji, ale buďte silní a nezávislí.

6. ukázat se jako silný a nezávislý

Pokud vás váš bývalý kontaktuje prostřednictvím mobilu apod., nesmíte v žádném případě vyšilovat. Zůstaňte objektivní a přátelští. Tento první kontakt by měl být krátký!

Pokud na sebe náhodou narazíte - a to by opravdu měla být náhoda, nesmíte projevit na sobě emoce zoufalství a ani nic podobného! Měli byste na druhou stranu působit silně a nezávisle.

Toho můžete dosáhnout tak, že setkání ukončíte jako první, nejlépe proto, že máte jiné plány. Pokud se bývalý partner chce znovu sejít k delšímu rozhovoru, je to skvělá příležitost, jak znovu oživit city.

7. jak uspořádat první schůzku

První skutečné setkání s bývalým partnerem je velkou výzvou. Abyste nevypadali jako ubohý smutný člověk, naladěte se předem pozitivně. Před schůzkou si zatancujte na oblíbenou hudbu nebo si jděte zaběhat. Docilte, aby si druhá osoba všimla, že jste plný energie a dokážete se o sebe postarat i sám - sama.

Na schůzce se pravděpodobně nevyhnete rozhovoru o svém rozpadlém vztahu. Prosím, neobviňujte teď toho druhého a neřešte své dřívější problémy.

Chcete se dívat dopředu - řekněte něco nového/vzrušujícího ze svého života, například o novém kurzu fotografování nebo o koncertu, na který se brzy chystáte. Důležité je, aby tyto příběhy byly pravdivé a abyste zůstali autentičtí. Nechcete přece, aby se váš bývalý zajímal o falešnou, zinscenovanou verzi vaší osoby!

8. zmást svého bývalého partnera

Aby váš bývalý viděl, že jste se změnili nejen uvnitř, měli byste udělat několik změn i navenek: Například si pořiďte nový účes a na schůzku si vezměte oblečení, které bývalý partner nepozná. Tím mu dáte najevo, že máte i jiné stránky, které ještě nezná. Díky tomu jste zajímaví, tajemní a rozhodně přitažliví!

9. Nevzbuzujte v něm nebo v ní žárlivost

Vzbuzovat v bývalém partnerovi žárlivost je nebezpečná hra, která se může rychle vymstít. Váš bývalý přítel nebo vaše bývalá přítelkyně se díky tomu mohou cítit odvážněji a začít o vás bojovat. Mohou však také reagovat velmi ublíženě a zcela se stáhnout, protože budete působit dojmem, že už nemáte zájem o milostný návrat.

10. využijte čas odloučení pro sebe

Ano, rozchod je bolestný a smutný a zpočátku se zdá nepřekonatelný. Touha po návratu bývalého (bývalé) je naprosto pochopitelná. Neměli byste však investovat veškerý svůj čas do jejich získání zpět! Zkuste se trochu uvolnit a znovu se věnovat sobě a svým potřebám.

Znovu investujte čas do přátel, koníčků a cílů, které během vztahu ustoupily do pozadí. Nakonec se může ukázat, že svou bývalou partnerskou lásku vůbec nechcete zpátky a že na vás už čeká nový románek, který vás udělá mnohem šťastnější.

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Společnost COLORCODE, založená v roce 2008 v Jižní Koreji, prodává na našem trhu kosmetiku se značkou TERRAZEN prostřednictvím svého dooc. Pokud máte zájem o koupi této kosmetiky a hledáte recenze a zkušenosti těch, kteří si již značku TERRAZEN zakoupili, jste na správném místě.

Unavené oči mohou být důsledkem dlouhého čtení, práce na počítači nebo používání mobilních zařízení. Můžete vyzkoušet následujících 7 cviků, které uvolní a posílí vaše oční svaly.