Co o vás prozradí vaše rty?

16.04.2021

Vaše rty dokáží vyprávět o tom jaký jste člověk i aniž by se museli pohnout. Chcete se o své povaze dozvědět více? Jaké máte rty, takoví jste.

Úvodní obrázek. Foto: Shutterstock.com
Úvodní obrázek. Foto: Shutterstock.com

Klasické rty - vrchní i spodní ret přibližně stejně široký

Máte dobře vyvinuté sociální cítění a dokážete se starat a obětovat pro druhé. Jste trpělivý člověk a i v kritických situacích dokážete zachovat chladnou hlavu.

Úzké, jemné rty

Co si jednou vezmete do hlavy, od toho málokdy ustoupíte. Vždy vystupujete korektně a diplomaticky. Je pro vás charakteristické racionální myšlení a jednání.

Větší spodní nebo horní ret

Jste srdečná osoba, máte smysl pro humor a dokážete si udělat legraci i ze sebe. Věci berete s nadhledem. Snažíte se každému vyhovět a pomoci, což může vést k tomu, že okolí vaší dobroty občas zneužije.

Velké, plné rty

Jste silná individualita a vaším hlavním znakem je vášeň. Když chcete něco získat nebo něčeho dosáhnout, neváháte jít často hlavou proti zdi. 

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Nedávný výzkum prokázal významnou roli tělesné výchovy při učení a zapamatování, stejně jako důležitost pohybu pro vývoj studentů. Neuroedukace tak získala klíčovou roli v přípravě učitelů, která jim umožňuje přizpůsobit tělesná cvičení neurologickému vývoji.

Vyhnout se klíšťatům je možné pomocí domácích a přírodních prostředků, které jsou užitečné zejména u štěňat, protože u nich se nedoporučuje používat drsné chemické prostředky k odstranění parazitů, jako jsou klíšťata nebo blechy.

Akné je kožní onemocnění, ke kterému dochází, když se vlasové folikuly ucpou tukem a odumřelými kožními buňkami. Způsobuje bílé a černé tečky nebo pupínky. Akné se nejčastěji vyskytuje u dospívajících, i když postihuje lidi všech věkových kategorií.

Velká či malá, skrytá či odhalená ňadra jsou předmětem obdivu, který nepřestává vzrušovat mužskou představivost, a o velikosti ženských prsou se diskutuje stejně často jako o velikosti penisu.

"Čtyři dohody" je kniha Dona Miguela Ruize a je to pravděpodobně jedna z nejsmysluplnějších a nejpodstatnějších knih, které jsem četl. Je to dáno především tím, že samotná kniha má neuvěřitelných 70-80 stran. Věci jsou podány stručně a přehledně, bez zbytečných výplní a slovíčkaření. Nyní se budu snažit zprostředkovat poselství Dona Miguela Ruize...