Co o vás prozradí vaše rty?

16.04.2021

Vaše rty dokáží vyprávět o tom jaký jste člověk i aniž by se museli pohnout. Chcete se o své povaze dozvědět více? Jaké máte rty, takoví jste.

Úvodní obrázek. Foto: Shutterstock.com
Úvodní obrázek. Foto: Shutterstock.com

Klasické rty - vrchní i spodní ret přibližně stejně široký

Máte dobře vyvinuté sociální cítění a dokážete se starat a obětovat pro druhé. Jste trpělivý člověk a i v kritických situacích dokážete zachovat chladnou hlavu.

Úzké, jemné rty

Co si jednou vezmete do hlavy, od toho málokdy ustoupíte. Vždy vystupujete korektně a diplomaticky. Je pro vás charakteristické racionální myšlení a jednání.

Větší spodní nebo horní ret

Jste srdečná osoba, máte smysl pro humor a dokážete si udělat legraci i ze sebe. Věci berete s nadhledem. Snažíte se každému vyhovět a pomoci, což může vést k tomu, že okolí vaší dobroty občas zneužije.

Velké, plné rty

Jste silná individualita a vaším hlavním znakem je vášeň. Když chcete něco získat nebo něčeho dosáhnout, neváháte jít často hlavou proti zdi. 

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Uvažujete o kosmetických a cévních službách na BcD Clinic? Než se rozhodnete, přečtěte si nejnovější recenze a doporučení.

Looksogood.cz je český eshop, na kterém koupíte značkové oblečení značek jako GUESS, Tommy Hilfiger, Michael Kors, GANT, Calvin Klein a jiné. Je to vlastně taková konkurence obchodem jako jsou About You nebo Glami. V čem je však Looksogood.cz lepší?

Nedávný výzkum prokázal významnou roli tělesné výchovy při učení a zapamatování, stejně jako důležitost pohybu pro vývoj studentů. Neuroedukace tak získala klíčovou roli v přípravě učitelů, která jim umožňuje přizpůsobit tělesná cvičení neurologickému vývoji.