Co o vás prozradí vaše rty?

16.04.2021

Vaše rty dokáží vyprávět o tom jaký jste člověk i aniž by se museli pohnout. Chcete se o své povaze dozvědět více? Jaké máte rty, takoví jste.

Úvodní obrázek. Foto: Shutterstock.com
Úvodní obrázek. Foto: Shutterstock.com

Klasické rty - vrchní i spodní ret přibližně stejně široký

Máte dobře vyvinuté sociální cítění a dokážete se starat a obětovat pro druhé. Jste trpělivý člověk a i v kritických situacích dokážete zachovat chladnou hlavu.

Úzké, jemné rty

Co si jednou vezmete do hlavy, od toho málokdy ustoupíte. Vždy vystupujete korektně a diplomaticky. Je pro vás charakteristické racionální myšlení a jednání.

Větší spodní nebo horní ret

Jste srdečná osoba, máte smysl pro humor a dokážete si udělat legraci i ze sebe. Věci berete s nadhledem. Snažíte se každému vyhovět a pomoci, což může vést k tomu, že okolí vaší dobroty občas zneužije.

Velké, plné rty

Jste silná individualita a vaším hlavním znakem je vášeň. Když chcete něco získat nebo něčeho dosáhnout, neváháte jít často hlavou proti zdi. 

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Tento článek se nepsal snadno, ale měl by si ho přečíst každý, protože se týká každého z nás. Toto téma je příliš široké, než aby se dalo zúžit na jednu stránku, a příliš smutné, než aby se dalo vyjádřit slovy, proto se zaměříme jen na jednu část příběhu - kdo trpí pro vaši krásu?

Zajímalo vás někdy, co se děje s krémem, který si každé ráno a večer nanesete na obličej? Průměrná žena ve vyspělých zemích spotřebuje 1 kg rtěnky ročně a více než 20 různých kosmetických přípravků denně, které nezůstávají na pleti. Téměř 2/3 složek kosmetických přípravků se vstřebávají do krevního oběhu a mohou ovlivnit funkci vnitřních orgánů.

Pravidelné, důkladné a především správné čištění je nejdůležitějším faktorem pro krásnou a zdravou pleť. Pouze výběrem správného přípravku pro péči o pleť můžeme dosáhnout správného udržení zdravého fyziologického stavu pleti.

Mají výraznou chuť, propracovaný tvar a nabízejí spoustu možností pro kreativitu. Recepty s chřestem jsou stále silnější! Především díky rostoucí fantazii kuchařů a otevřenosti novým produktům z celého světa. V následujícím textu uvádím několik způsobů přípravy této jarní pochoutky.