Další ruský novinář řekl pravdu a už ho za ni stíhají! Hrozí mu až 15 let vězení!

22.03.2022

Alexander Nevzorov je novým hrdinou pravdy. I přes vědomost o možném až 15 letém trestu se postavil ruské diktatuře a přednesl před obyčejnými Rusy skutečnou pravdu o zvěrstvech a vyvražďování, které se dějí na Ukrajině.

Alexander Nevzorov
Alexander Nevzorov

Hlavní vyšetřovací oddělení ruského vyšetřovacího výboru zahájilo trestní řízení proti novináři Alexandru Nevzorovovi. V jeho řízení jsou údajné znaky trestného činu podle odstavce "d" odst. 2 Čl. 207.3 Trestního zákona Ruské federace (veřejné šíření pod záminkou spolehlivých zpráv úmyslně nepravdivých informací o akcích ozbrojených sil Ruské federace).

Zničený Mariupol
Zničený Mariupol

Podle diktátorského vyšetřování Nevzorov zveřejnil 9. března 2022 na své veřejné stránce na sociální síti Instagram a na svém kanálu YouTube záměrně nepravdivé (a přitom pravdivé a reálné) informace o úmyslném ostřelování ozbrojenými silami Ruské federace porodnici ve městě Mariupol. Publikace doprovázely údajně nespolehlivé fotografie civilistů postižených ostřelováním. Zdrojem distribuce těchto obrázků jsou prý ukrajinská média. Ministerstvo obrany Ruské federace oficiálně oznámilo klamavě nepravdivost specifikovaných informací šířených na internetu.

Momentálně se snaží zjistit místo pobytu Nevzorova s ​​cílem zadržet jej. Ruská propaganda a to i přes skutečné a pravdivé důkazy a zničení nejen porodnice v Mariupolu ale i celého města popírá svou odpovědnost. Je přitom očividné, že bandita Putin se Mariupolu mstí za to, že v roce 2014 ho nedokázal ovládnout. Každý, kdo řekne pravdu o válce a vyvražďování žen a dětí na Ukrajině, riskuje pobyt za mřížemi v Rusku.

Zdroj: www.ammado.sk

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Uvažujete o kosmetických a cévních službách na BcD Clinic? Než se rozhodnete, přečtěte si nejnovější recenze a doporučení.

Looksogood.cz je český eshop, na kterém koupíte značkové oblečení značek jako GUESS, Tommy Hilfiger, Michael Kors, GANT, Calvin Klein a jiné. Je to vlastně taková konkurence obchodem jako jsou About You nebo Glami. V čem je však Looksogood.cz lepší?