Jaro je ideální čas pro krásné chvíle ve dvou

11.05.2021

Jaro je ročním obdobím, kdy v nás příroda probouzí nejen emoce, ale také kreativitu a touhu po společenském životě a aktivitě.

Jaro
Jaro

Je to také nejlepší doba pro pobyt venku, v přírodě, kde se můžete bavit a nechat se laskat hřejivými slunečními paprsky. Vpustit slunce do našich srdcí, chcete-li. Slunce je dobré pro naši pohodu, stejně jako samotné jaro. Vzhledem k tomu, že jaro je velmi, ne-li nejvíce "otevřené" období (všimla jsem si, že lidé jsou nějak otevřenější, pravděpodobně v důsledku toho, že tráví více času venku), přišli jsme s několika nápady, jak trávit čas ve dvojici, o které bych se s vámi rádi podělili.

Rozhovor

Co může být příjemnějšího pro tělo i duši než dlouhá jarní procházka s někým, koho máme rádi?

Piknik

Změna prostředí je obvykle sama o sobě dobrá věc, ale pokud se spojí s nedotčenou přírodou, čerstvým vzduchem a časem stráveným s milovanou osobou, jsou krásné chvíle zaručeny. Pokud si s sebou vezmete nějaké jídlo a pití, bude požitek všestranný.

Pozorování východu a západu slunce

Někdy během letu zapomínáme na romantiku. Buďte mezi těmi, kteří ji úspěšně vplétají do svého života a užívají si ji. Dívejte se do dálky a bavte se, když jste spolu a v souladu s přírodou.

Eykurze

Ať už se pohybujete pravidelně, nebo jen občas, výlet vám může zlepšit den. Jeďte někam, kde se vám bude opravdu líbit a kde se budete dobře bavit. Je mnoho způsobů, jak se tam dostat: na kole, autem, vlakem, pěšky.

Romantickou večeři

Na první pohled to s jarem až tak nesouvisí, ale s jarními hormony, láskou a motýly ve vzduchu není od věci se o pár motýlků v břiše postarat. Pokud se každý den vracíte z práce domů a vaříte něco rychlého, alespoň si občas dejte něco jiného. Svého partnera můžete překvapit večeří při svíčkách, která mu vyrazí dech, nebo ho pozvat na zvláštní příležitost či jen tak.

Kromě výše uvedených návrhů existuje spousta aktivit, které si můžete vybrat v průběhu celého roku. Patří mezi ně návštěva kina, tanec, bowling, drink, masáž, návštěva nějaké akce, koncert... Vyberte si ty, které vám vyhovují nejvíce. Nejdůležitější je, abyste si je užili. Poslední rada: nezapomeňte překvapit. Znáte to, ta malá, drobná, sladká překvapení, která nejsou nikdy příliš brzy ani příliš pozdě. Nezáleží ani na ročním období. Ať už je jejich účelem rozjasnit náš společný čas a náš milostný vztah - výsledkem bude lepší nálada nás obou. Na jaře člověk sotva potřebuje víc než dobrou náladu, společnost a lásku.

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Velká či malá, skrytá či odhalená ňadra jsou předmětem obdivu, který nepřestává vzrušovat mužskou představivost, a o velikosti ženských prsou se diskutuje stejně často jako o velikosti penisu.

"Čtyři dohody" je kniha Dona Miguela Ruize a je to pravděpodobně jedna z nejsmysluplnějších a nejpodstatnějších knih, které jsem četl. Je to dáno především tím, že samotná kniha má neuvěřitelných 70-80 stran. Věci jsou podány stručně a přehledně, bez zbytečných výplní a slovíčkaření. Nyní se budu snažit zprostředkovat poselství Dona Miguela Ruize...

Vysoký krevní tlak může být u obézních lidí smrtelný. Dlouhodobá studie prokázala to, co odborníci již dlouho tušili: vysoký krevní tlak je klíčem ke zvýšení rizika infarktu a mrtvice u obézních lidí.

Zítra začnu držet dietu, zítra začnu cvičit, zítra přestanu utrácet... Taková rozhodnutí děláme všichni, ale často se změní v nové zítřky nebo nikdy. Někdy však stačí maličkosti, aby se zítřek stal dneškem, zejména pokud jde o hubnutí.

Chirurgické zmenšení žaludku s cílem zhubnout je nebezpečnější, než se dříve myslelo, zejména pro muže, starší osoby a osoby se zdravotními problémy, jako je vysoký krevní tlak.