Jaro je ideální čas pro krásné chvíle ve dvou

11.05.2021

Jaro je ročním obdobím, kdy v nás příroda probouzí nejen emoce, ale také kreativitu a touhu po společenském životě a aktivitě.

Jaro
Jaro

Je to také nejlepší doba pro pobyt venku, v přírodě, kde se můžete bavit a nechat se laskat hřejivými slunečními paprsky. Vpustit slunce do našich srdcí, chcete-li. Slunce je dobré pro naši pohodu, stejně jako samotné jaro. Vzhledem k tomu, že jaro je velmi, ne-li nejvíce "otevřené" období (všimla jsem si, že lidé jsou nějak otevřenější, pravděpodobně v důsledku toho, že tráví více času venku), přišli jsme s několika nápady, jak trávit čas ve dvojici, o které bych se s vámi rádi podělili.

Rozhovor

Co může být příjemnějšího pro tělo i duši než dlouhá jarní procházka s někým, koho máme rádi?

Piknik

Změna prostředí je obvykle sama o sobě dobrá věc, ale pokud se spojí s nedotčenou přírodou, čerstvým vzduchem a časem stráveným s milovanou osobou, jsou krásné chvíle zaručeny. Pokud si s sebou vezmete nějaké jídlo a pití, bude požitek všestranný.

Pozorování východu a západu slunce

Někdy během letu zapomínáme na romantiku. Buďte mezi těmi, kteří ji úspěšně vplétají do svého života a užívají si ji. Dívejte se do dálky a bavte se, když jste spolu a v souladu s přírodou.

Eykurze

Ať už se pohybujete pravidelně, nebo jen občas, výlet vám může zlepšit den. Jeďte někam, kde se vám bude opravdu líbit a kde se budete dobře bavit. Je mnoho způsobů, jak se tam dostat: na kole, autem, vlakem, pěšky.

Romantickou večeři

Na první pohled to s jarem až tak nesouvisí, ale s jarními hormony, láskou a motýly ve vzduchu není od věci se o pár motýlků v břiše postarat. Pokud se každý den vracíte z práce domů a vaříte něco rychlého, alespoň si občas dejte něco jiného. Svého partnera můžete překvapit večeří při svíčkách, která mu vyrazí dech, nebo ho pozvat na zvláštní příležitost či jen tak.

Kromě výše uvedených návrhů existuje spousta aktivit, které si můžete vybrat v průběhu celého roku. Patří mezi ně návštěva kina, tanec, bowling, drink, masáž, návštěva nějaké akce, koncert... Vyberte si ty, které vám vyhovují nejvíce. Nejdůležitější je, abyste si je užili. Poslední rada: nezapomeňte překvapit. Znáte to, ta malá, drobná, sladká překvapení, která nejsou nikdy příliš brzy ani příliš pozdě. Nezáleží ani na ročním období. Ať už je jejich účelem rozjasnit náš společný čas a náš milostný vztah - výsledkem bude lepší nálada nás obou. Na jaře člověk sotva potřebuje víc než dobrou náladu, společnost a lásku.

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Nedávný výzkum prokázal významnou roli tělesné výchovy při učení a zapamatování, stejně jako důležitost pohybu pro vývoj studentů. Neuroedukace tak získala klíčovou roli v přípravě učitelů, která jim umožňuje přizpůsobit tělesná cvičení neurologickému vývoji.

Vyhnout se klíšťatům je možné pomocí domácích a přírodních prostředků, které jsou užitečné zejména u štěňat, protože u nich se nedoporučuje používat drsné chemické prostředky k odstranění parazitů, jako jsou klíšťata nebo blechy.

Akné je kožní onemocnění, ke kterému dochází, když se vlasové folikuly ucpou tukem a odumřelými kožními buňkami. Způsobuje bílé a černé tečky nebo pupínky. Akné se nejčastěji vyskytuje u dospívajících, i když postihuje lidi všech věkových kategorií.

Velká či malá, skrytá či odhalená ňadra jsou předmětem obdivu, který nepřestává vzrušovat mužskou představivost, a o velikosti ženských prsou se diskutuje stejně často jako o velikosti penisu.