Do obchodů míří “chytrý” hrnek s LCD displejem

07.04.2021

Nováčci v kuchyni tuto novou věcičku nejspíše ocení, zatímco ostřílení kuchaři se budou smát těm, kteří ji potřebují. Je jednoduchý ale zato brilantní řešení, jak přesně zvážit potřebné množství přísad do jídla nebo jak odměřit množství tekutin. 

Hrnek má na rukojeti LCD displej, který Vám ukazuje, kolik toho v nádobě zrovna je. Displej je podsvícený, což oceníte především v noci. Ovládání je údajně intuitivní a jednoduché. Odměrka umí naměřené hodnoty zobrazovat hned v několika jednotkách - v mililitrech, gramech, kilech, sklenkách nebo třeba i v uncích. Hmotnostní kapacita je 2 kg a objem 1 litr. Design je povedený a odměrka je k dostání v několika barevných provedeních.

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Atmosféra je soubor plynů, které obklopují naši planetu a sahají více než 800 km nad zemský povrch. Jedná se tedy o jakýsi nehomogenní obal rozdělený do pěti různých vrstev, z nichž každá má jiné vlastnosti.

Proč mrkáme?

25.06.2021

Ani si to neuvědomujeme, přesto je to pohyb, který každý z nás dělá denně a opakovaně: mrkání je přirozené a každý člověk za normálních podmínek dělá toto gesto každých pět sekund, takže podle japonské studie stráví průměrný člověk 10 % svého bdělého času... Se zavřenýma očima!