Prsa - věčný objekt obdivu

29.05.2021

Velká či malá, skrytá či odhalená ňadra jsou předmětem obdivu, který nepřestává vzrušovat mužskou představivost, a o velikosti ženských prsou se diskutuje stejně často jako o velikosti penisu.

Prsa
Prsa

Muži milují prsa všech velikostí. Podle některých statistik dávají 2 % mužů přednost malým. Dvojky oslovují 4 % mužů a 32 % mužů volí pevnou trojku. Čtyřku preferuje o něco více mužů, 38 %. 19 % mužů by se spokojilo s pětkou a 3 % by se ráda ztratila se šestkou.

Bez ohledu na velikost se však každý rád podívá na několik nejvýraznějších ženských atributů. Hledání je zdůvodněno zajímavým výzkumem s mírně sexistickým závěrem. Podle tohoto výzkumu je pohled na ženská prsa prospěšný pro zdraví mužů a údajně dokonce prodlužuje jejich život. Alespoň to tvrdí němečtí vědci, kteří provedli průzkum mezi 200 muži a dospěli k závěru, že 10 minut pohledu na ženská prsa má stejný účinek jako půlhodina gymnastiky.

Muži, kteří se tajně dívají na ženská prsa, mají nižší krevní tlak a nižší riziko srdečních onemocnění. Takže muži, jděte do toho! Budete zdravější a rozhodně budete mít lepší náladu!

Kromě tohoto obrovského vlivu na zdraví jsou ženská prsa podvědomou vzpomínkou na dobu, kdy se muži lhostejně vyhřívali na prsou svých matek, chráněných před celým světem. Jsou symbolem plodnosti, ženskosti, erotogenní zóny, která vzrušuje ženy i muže.

Italský sexuolog Piero Lorenzoni tvrdí, že tvar a velikost ženských prsou určují její osobnost podobně jako astrologická znamení. Vytvořil dokonce kategorizaci různých typů prsou, pojmenoval je podle jejich plodů a na jejich základě lze poznat základní povahové rysy "hrdé majitelky".

Kategorizace začíná melounem - ženy, které mají velmi kulatá a velká prsa, jsou rozmazlené, posedlé jídlem a nemají rády sex.

Prsa ve tvaru citronu ukazují na ženu plnou života a humoru, oválná prsa jsou znakem romantiky, věrnosti a inteligence, ženy, které mají prsa ve tvaru grapefruitu, nejsou náchylné k dobrému sexu, stejně jako ty, které mají prsa ve tvaru pomeranče. Rádi však konverzují a navazují kontakty.

Ženy s malými prsy popisoval jako duchaplné a introvertní ženy, které jsou vždy připravené na sex.

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Nedávný výzkum prokázal významnou roli tělesné výchovy při učení a zapamatování, stejně jako důležitost pohybu pro vývoj studentů. Neuroedukace tak získala klíčovou roli v přípravě učitelů, která jim umožňuje přizpůsobit tělesná cvičení neurologickému vývoji.

Vyhnout se klíšťatům je možné pomocí domácích a přírodních prostředků, které jsou užitečné zejména u štěňat, protože u nich se nedoporučuje používat drsné chemické prostředky k odstranění parazitů, jako jsou klíšťata nebo blechy.

Akné je kožní onemocnění, ke kterému dochází, když se vlasové folikuly ucpou tukem a odumřelými kožními buňkami. Způsobuje bílé a černé tečky nebo pupínky. Akné se nejčastěji vyskytuje u dospívajících, i když postihuje lidi všech věkových kategorií.

Velká či malá, skrytá či odhalená ňadra jsou předmětem obdivu, který nepřestává vzrušovat mužskou představivost, a o velikosti ženských prsou se diskutuje stejně často jako o velikosti penisu.

"Čtyři dohody" je kniha Dona Miguela Ruize a je to pravděpodobně jedna z nejsmysluplnějších a nejpodstatnějších knih, které jsem četl. Je to dáno především tím, že samotná kniha má neuvěřitelných 70-80 stran. Věci jsou podány stručně a přehledně, bez zbytečných výplní a slovíčkaření. Nyní se budu snažit zprostředkovat poselství Dona Miguela Ruize...