Sex je dobrý lék

11.04.2021

Se sexem je spojeno mnoho efektů a reakcí v našich tělech. Již od pouhého pohybu při kterém se udržujeme ve formě a kondici. Tím to však ale nekončí, sex má vliv i na pokožku, psychickou vyrovnalost jedince a spousty dalších "léčivých" účinků o kterých dnešní společnost nemá potuchy. 

Sex jako lék. Foto: Shutterstock.com
Sex jako lék. Foto: Shutterstock.com

Nenajde se snad žádný člověk, který by neměl rád sex. Provozuje ho téměř každý, ale ne každý už ví, že sex není jen pouhé užívání .

Při častém, pravidelném a vášnivém líbáni se dokonale zbavíte zubního lékaře. Rychle proudící sliny v ústech vyplachují zbytky jídla a snižují kyselost, která způsobuje zubní kazy a také zamezí vzniku zubního povlaku.

Bylo zjištěno, že sex je až 12x silnější sedativum než-li dizaepam. A lze ho považovat také jako nejbezpečnější sedativum, díky hormonům a látkám, které vylučuje samo tělo. Avšak při úporných bolestech je nemožné sex jako sedativum používat.

Plané pokusy žen typu ,,bolí mne hlava" je opravdu pouhým pokus a nechutí. Sex sám o sobě poměrně úspěšně zmírňuje bolesti hlavy a to i při dosti nesnesitelných bolestech. Pokud je člověk odvážnějšího typu má celkem snadno nad tímto problémem vyhráno.

Sex lze považovat i jako sport. A pokud sex sportem opravdu nazveme, tak je tento sport nejbezpečnější (pokud to s ním nepřeženeme) na světě a rozhodně i mnohem příjemnější, než-li například plavat 20x sem a tam v bazéně.

Máte obavy, že po kalorické večery budě nějak ovlivněna vaše postav? Nemusí te se obávat, pokud se svojí drahou polovičkou po krásně stráveném večeru zamíříte společně do ložnice, kalorie které jste získali budou ta tam. Při tom protáhnete většinu svých svalů a udržíte se ve formě.

Vědecky bylo dokázáno, že pravidelný sex má i příjemné ovlivnění vašeho vzhledu a to především čistší a jasnější pleti. Celkově celé vaše tělo bude vypadat svěžeji díky vyplavování nečistot z pórů na kůže. I vlasy si přijdou na své, dostává se jim plnosti a lesku.

Sex je i velice spolehlivým a rychlím lékem na menší deprese. Do těla se uvolňuje endorfin, který nabudí v těle příjemný pocit blaha a uvolněnosti.

Pokud trpíte často senou rýmou, alergiemi, nebo astmatickými záchvaty, i pro vás je sex vhodný jako lék. Uvolňuje se při něm nos a předchází se astmatický záchvatům.  

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Tento článek se nepsal snadno, ale měl by si ho přečíst každý, protože se týká každého z nás. Toto téma je příliš široké, než aby se dalo zúžit na jednu stránku, a příliš smutné, než aby se dalo vyjádřit slovy, proto se zaměříme jen na jednu část příběhu - kdo trpí pro vaši krásu?

Zajímalo vás někdy, co se děje s krémem, který si každé ráno a večer nanesete na obličej? Průměrná žena ve vyspělých zemích spotřebuje 1 kg rtěnky ročně a více než 20 různých kosmetických přípravků denně, které nezůstávají na pleti. Téměř 2/3 složek kosmetických přípravků se vstřebávají do krevního oběhu a mohou ovlivnit funkci vnitřních orgánů.

Pravidelné, důkladné a především správné čištění je nejdůležitějším faktorem pro krásnou a zdravou pleť. Pouze výběrem správného přípravku pro péči o pleť můžeme dosáhnout správného udržení zdravého fyziologického stavu pleti.

Mají výraznou chuť, propracovaný tvar a nabízejí spoustu možností pro kreativitu. Recepty s chřestem jsou stále silnější! Především díky rostoucí fantazii kuchařů a otevřenosti novým produktům z celého světa. V následujícím textu uvádím několik způsobů přípravy této jarní pochoutky.