Sex je dobrý lék

11.04.2021

Se sexem je spojeno mnoho efektů a reakcí v našich tělech. Již od pouhého pohybu při kterém se udržujeme ve formě a kondici. Tím to však ale nekončí, sex má vliv i na pokožku, psychickou vyrovnalost jedince a spousty dalších "léčivých" účinků o kterých dnešní společnost nemá potuchy. 

Sex jako lék. Foto: Shutterstock.com
Sex jako lék. Foto: Shutterstock.com

Nenajde se snad žádný člověk, který by neměl rád sex. Provozuje ho téměř každý, ale ne každý už ví, že sex není jen pouhé užívání .

Při častém, pravidelném a vášnivém líbáni se dokonale zbavíte zubního lékaře. Rychle proudící sliny v ústech vyplachují zbytky jídla a snižují kyselost, která způsobuje zubní kazy a také zamezí vzniku zubního povlaku.

Bylo zjištěno, že sex je až 12x silnější sedativum než-li dizaepam. A lze ho považovat také jako nejbezpečnější sedativum, díky hormonům a látkám, které vylučuje samo tělo. Avšak při úporných bolestech je nemožné sex jako sedativum používat.

Plané pokusy žen typu ,,bolí mne hlava" je opravdu pouhým pokus a nechutí. Sex sám o sobě poměrně úspěšně zmírňuje bolesti hlavy a to i při dosti nesnesitelných bolestech. Pokud je člověk odvážnějšího typu má celkem snadno nad tímto problémem vyhráno.

Sex lze považovat i jako sport. A pokud sex sportem opravdu nazveme, tak je tento sport nejbezpečnější (pokud to s ním nepřeženeme) na světě a rozhodně i mnohem příjemnější, než-li například plavat 20x sem a tam v bazéně.

Máte obavy, že po kalorické večery budě nějak ovlivněna vaše postav? Nemusí te se obávat, pokud se svojí drahou polovičkou po krásně stráveném večeru zamíříte společně do ložnice, kalorie které jste získali budou ta tam. Při tom protáhnete většinu svých svalů a udržíte se ve formě.

Vědecky bylo dokázáno, že pravidelný sex má i příjemné ovlivnění vašeho vzhledu a to především čistší a jasnější pleti. Celkově celé vaše tělo bude vypadat svěžeji díky vyplavování nečistot z pórů na kůže. I vlasy si přijdou na své, dostává se jim plnosti a lesku.

Sex je i velice spolehlivým a rychlím lékem na menší deprese. Do těla se uvolňuje endorfin, který nabudí v těle příjemný pocit blaha a uvolněnosti.

Pokud trpíte často senou rýmou, alergiemi, nebo astmatickými záchvaty, i pro vás je sex vhodný jako lék. Uvolňuje se při něm nos a předchází se astmatický záchvatům.  

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Nedávný výzkum prokázal významnou roli tělesné výchovy při učení a zapamatování, stejně jako důležitost pohybu pro vývoj studentů. Neuroedukace tak získala klíčovou roli v přípravě učitelů, která jim umožňuje přizpůsobit tělesná cvičení neurologickému vývoji.

Vyhnout se klíšťatům je možné pomocí domácích a přírodních prostředků, které jsou užitečné zejména u štěňat, protože u nich se nedoporučuje používat drsné chemické prostředky k odstranění parazitů, jako jsou klíšťata nebo blechy.

Akné je kožní onemocnění, ke kterému dochází, když se vlasové folikuly ucpou tukem a odumřelými kožními buňkami. Způsobuje bílé a černé tečky nebo pupínky. Akné se nejčastěji vyskytuje u dospívajících, i když postihuje lidi všech věkových kategorií.

Velká či malá, skrytá či odhalená ňadra jsou předmětem obdivu, který nepřestává vzrušovat mužskou představivost, a o velikosti ženských prsou se diskutuje stejně často jako o velikosti penisu.

"Čtyři dohody" je kniha Dona Miguela Ruize a je to pravděpodobně jedna z nejsmysluplnějších a nejpodstatnějších knih, které jsem četl. Je to dáno především tím, že samotná kniha má neuvěřitelných 70-80 stran. Věci jsou podány stručně a přehledně, bez zbytečných výplní a slovíčkaření. Nyní se budu snažit zprostředkovat poselství Dona Miguela Ruize...